Уже скоро податкові накладні знову блокуватимуть
Рубрики
12.02.2018 | 14:24
3463 0 ПДВ

Мінфін розробив проект постанови Кабміну, який відновить режим блокування податкових накладних.

Загалом, система блокування податкових накладних подібна до тієї, яка не давала спокою бухгалтерам у 2017 р.

Газета «Все про бухгалтерський облік» звертає увагу: по-перше, ДФСУ сама встановлюватиме критерії оцінки ризиків, але за попереднім узгодженням із Міністерством фінансів. Такі критерії публікуватимуть на офіційному сайті ДФСУ.

По-друге, запровадять окремий Реєстр зупинених ПН/РК, який вестиме ДФСУ.

По-третє, пропонують задіяти дворівневу систему ухвалення рішень про реєстрацію податкових документів. Комісія регіонального рівня прийматиме рішення стосовно платників з обсягом постачання, зазначеним у податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих у Єдиному реєстрі в поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування, менше 30 млн грн. Таке рішення реєструватимуть у Реєстрі зупинених ПН/РК та надсилатимуть платнику податків.

Якщо обсяг постачання перевищить 30 млн грн (включно), то регіональна комісія прийматиме та реєструватиме тільки попереднє рішення. Остаточно його ухвалюватиме комісія центрального рівня.

Урешті-решт, платникам ПДВ обіцяють реєструвати податкові накладні/розрахунки коригування, якщо рішення про реєстрацію або про відмову не прийнято та/або не зареєстровано в Реєстрі зупинених ПН/РК протягом 7 робочих днів, що настають за днем отримання пояснень і документів.

За повідомленням Мінфіну України

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати