В Україні з'явиться освітній омбудсмен, який захищатиме права студентів, учнів та педагогів
Рубрики
12.06.2018 | 15:11
1674 0 Освіта

1 січня 2019 року в Україні має з‘явитися інститут освітнього омбудсмена, що захищатиме права студентів, учнів, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників. Відповідну постанову було прийнято під час засідання Уряду 6 червня 2018 року — повідомляє МОН.

Для допомоги освітньому омбудсмену працюватиме спеціальна служба, що складатиметься з 15 осіб.

Передбачається, що після отримання скарги про порушення прав у сфері освіти служба мусить розглянути її у строк не більш ніж 1 місяця. За результатами цього розгляду освітній омбудсмен приймає рішення про обґрунтованість чи необґрунтованість скарги та надає письмову відповідь про результати її розгляду.

Якщо скарга обґрунтована, освітній омбудсмен протягом 5-ти робочих днів вживає заходів до поновлення та захисту порушених прав заявників.

Зокрема, омбудсмен може надати потрібні роз‘яснення та рекомендації закладам та органам місцевого самоврядування, надати консультацію заявнику і навіть представляти його інтереси в суді.

За повідомленням Міністерства освіти і науки України.

На першому офіційному рентгенівському знімку, зробленому фізиком Вільгельмом Конрадом Рентгеном, була відображена рука його дружини з обручкою. Таким незвичайним чином воно увійшло в історію.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати