Відрядження з електронним квитком відтепер без перепон
Рубрики
05.09.2017 | 08:03

Мінфін вніс зміни до Інструкції про службові відрядження*.

* Наказ МФУ «Про затвердження Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон» від 13.03.98 р. № 59.

Працівнику, який застосував платіжну картку для проведення розрахунків у безготівковій формі, відшкодовуватимуть збір за переказ коштів електронними засобами за наявності документального підтвердження його сплати.

Також керівники підприємства можуть установлювати додаткові обмеження щодо сум на оплату вартості послуг зі здійснення інтернет-замовлення та придбання електронних проїзних документів на транспортні засоби.

Окрім того, уточнено, що витрати на відрядження відшкодовують лише за наявності оригіналів документів, що засвідчують вартість цих витрат, а саме:

  • транспортних квитків або рахунків (багажних квитанцій), у т.ч. електронних квитків за наявності посадкового талона, якщо він обов’язковий на відповідному виді транспорту, та розрахункових документів про їх придбання;
  • рахунків, отриманих із готелів (мотелів) або від інших осіб, що надають послуги з розміщення та проживання відрядженого працівника, у т.ч. бронювання місць у місцях проживання;
  • страхових полісів тощо.

Підстава для відшкодування витрат на придбання авіаквитка — роздрукований на паперовому носії електронний посадковий талон, отриманий у разі онлайн-реєстрації на авіарейс. А якщо його втратили, то з дозволу керівника (або особи, з якою відрядження було погоджено) може бути відшкодовано витрати на придбання електронного авіаквитка за умови надання оригінала довідки авіаперевізника, якою засвідчено стан замовлення та статус квитка, придбаного для окремого пасажира, факт використання квитка повністю за визначеним маршрутом.

У разі купівлі через Інтернет електронних квитків на автобусні пасажирські перевезення підставою для відшкодування витрат на придбання електронного квитка буде роздрукований на паперовому носії проїзний документ.

Наказ МФУ «Про затвердження Змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон» від 28.07.17 р. № 669.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати