Візити інспекторів Держпраці до роботодавців реєструватимуть
Рубрики
10.08.2017 | 15:48

Держпраці затвердила Порядок повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця. Порядок визначає процедуру повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця.

Інформацію щодо відвідування роботодавців інспекторами праці реєструватимуть територіальні органи Держпраці, а в разі, якщо на підприємство завітають інспектори з апарату Держпраці, реєстрацію відвідування проведе департамент із питань праці Держпраці.

Відомості про інспектора праці, що здійснює відвідування, та об'єкт відвідування вноситимуть до Реєстру інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця. Кожному відвідуванню присвоюється номер, що складається з індексу відповідної області та порядкового номера запису про відвідування, внесеного до Реєстру.

Нагадаємо, що за красивим формулюванням «інспекційні відвідування» органи праці ховають банальні перевірки, вочевидь, щоб позбавити цей процес негативного забарвлення. Детально про те, як це має відбуватися, ми писали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 47 за 2017 рік, стор. 30—33.

 Наказ Держпраці України «Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця» від 22.06.17 р. № 76.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати