ВпБО-практикум: Держпідтримка для аграріїв — хто та скільки може отримати дотацій
Рубрики

Цього року законодавці виділили на аграрну галузь ласий шматочок держбюджету. Держпідтримку передбачили мало не для всіх напрямків сільського господарства. 

На практикумі VOBU 14 березня 2018 року о 11.00 обговорюватимемо дотації тваринникам, фермерам, садівникам та виноградарям, а також компенсацію сільгоспникам під час купівлі сільгосптехніки.

Ви дізнаєтеся, що потрібно зробити, аби отримати бюджетну дотацію. Зокрема:

  • умови отримання дотації за утримання корів та молодняку, а також  компенсації вартості об'єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів і відсотків за такими кредитами;
  • підстави для часткового відшкодування вартості племінних тварин і вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів;
  • який земельний фонд повинен мати фермер, щоб претендувати на держпідтримку;
  • за яку техніку можна отримати часткову компенсацію;
  • які документи та в які строки подавати, щоб отримати кошти з бюджету, тощо. 

Окрім того, ви дізнаєтеся, коли чиновники вправі відмовити у виплаті дотацій та що загрожує аграріям, які порушать умови отримання держпідтримки після надходження коштів.

Звертаємо увагу: проглянути практикум можуть усі передплатники газети «Все про бухгалтерський облік», котрі отримали цей статус на сайті. Як отримати статус передплатника, читайте тут.

Служба новин "Все про бухгалтерський облік"

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати