Виправлення помилки у разі подання до контролюючого органу податкової декларації платника в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми
Рубрики
14.09.2021 | 09:00
100 0

Головне управління ДПС у Житомирській області наголошує, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку 1–3 груп, які подали до контролюючого органу податкову декларацію платника ЄП – ФОП в електронному вигляді за невірним ідентифікатором форми мають можливість виправити таку помилку.

Відповідно до п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями податкова декларація подається за звітний період в установлені строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Пунктом 296.2 ст. 296 встановлено, що платники єдиного податку 1–2 груп подають декларацію у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п. 295.1 ст. 295 ПКУ, а також відомості про суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого, обчисленого і сплаченого в порядку, визначеному законом для цієї категорії платників.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати