Виробників органічної продукції змусять придбавати спеціальний сертифікат
Рубрики
31.07.2018 | 16:17

Президент України підписав Закон, яким установлено основні принципи та вимоги до органічного виробництва. Одна з головних новацій — упроваджено жорсткий контроль за використанням виробниками органіки та маркування продукції як «біо», «еко» та «органік».

Аби мати змогу маркувати свою продукцію як органічну, виробникам потрібно буде отримати спеціальний сертифікат. Акредитовані органи надаватимуть сертифікат за результатами процедури, яка підтвердить відсутність застосування в процесі виробництва різноманітних хімічних добавок. Підтверджувати свій статус доведеться кожні 15 місяців. Вартість сертифіката залежатиме від багатьох параметрів і обумовлюватиметься на договірних засадах.

Порушників, які маркуватимуть свою продукцію як органічну без отримання сертифіката, чекатимуть штрафи: для юросіб — 8 мінзарплат (29784 грн), для підприємців — 5 мінзарплат (18615 грн).

 За інформацією офіційного веб-сайту Президента: http://www.president.gov.ua

Париж був заснований більше 2000 років тому. Лише через деякий час місто стало одним з лідерів в області комерційних, культурних і наукових центрів світу.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати