Як пенсіонеру скористатися пільгою зі сплати земподатку
Рубрики
03.07.2017 | 12:39

Як відомо, звільнення зі сплати земельного податку передбачене, зокрема, для пенсіонерів за віком. Фіскали наголошують: особи, які вийшли на пенсію не за віком (за вислугу років, по інвалідності, у разі втрати годувальника тощо), після досягнення ними пенсійного віку теж мають право на пільгу щодо сплати земельного податку. При цьому для отримання пільги щодо сплати земподатку слід подати до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують право на пільгу.

Також фіскальне відомство нагадує: звільнення від сплати земельного податку поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання (у межах граничних норм). А якщо пільговик має у власності декілька ділянок одного виду використання, то до 1 травня поточного року він подає до контролюючого органу письмову заяву в довільній формі про самостійне обрання/зміну ділянки для застосування пільги.

Інформація за повідомленням з офіційного порталу Територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області: http://if.sfs.gov.ua.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати