З 01.10.18 р. заяву-розрахунок на лікарняні та декретні роботодавці зможуть подавати по електронці (оновлено)
Рубрики
26.07.2018 | 10:00

З 1 жовтня 2018 року роботодавці-страхувальники для одержання лікарняних, декретних та інших виплат зможуть подавати заяви-розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

Крім того, робочі органи Фонду соціального страхування попередньо контролюватимуть правильність нарахування виплат і у разі виявлення помилок надаватимуть рекомендації страхувальнику щодо їх усунення ще до фінансування виплат. Це дозволить уникнути штрафів, які можуть накладатись на роботодавця у разі неправомірного використання коштів Фонду під час перевірок за фактом вже профінансованих заяв-розрахунків.

Також з 1 жовтня роботодавці звітуватимуть про здійснені виплати застрахованим особам. Це, звісно ж, додасть роботи бухгалтерам.

Відповідну постанову «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ» правління Фонду затвердило на своєму позачерговому засіданні 19 липня.

З її текстом можна ознайомитись на нашому сайті.

По інформації з офіційного сайту Фонду соціального страхування України

Троянди рожевого кольору символізують вишуканість, витонченість і елегантність.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати