З 07.02.18 р. почали діяти електронні поліси автоцивілки
Рубрики

Набрало чинності розпорядження Нацкомфінпослуг, яким запроваджено  електронний поліс ОСЦПВ в Україні. 

Щоб укласти електронний договір, власникові транспортного засобу потрібно внести відомості для укладення такого договору через інформаційно-телекомунікаційну систему (ІТС), що є заявою на страхування. Страховик на підставі отриманої заяви формує пропозицію укласти такий договір у формі проекту страхового полісу. Власник транспортного засобу підтверджує прийняття пропозиції та підписує внутрішній електронний договір страхування через ІТС відповідно до законодавства, що регулює організаційно-правові основи діяльності у сфері електронної комерції.

Після цього страховик реєструє страховий поліс у єдиній базі даних і направляє власникові підтвердження здійснення електронної угоди — електронний страховий поліс. Електронний поліс можна зберігати в телефоні або роздрукувати.

 Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження змін до положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 31.08.17 р. № 3631. Набрало чинності 07.02.18 р.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати