З 1 грудня отримати відшкодування за автоцивілкою можна у своїй страховій
Рубрики

Будь-який водій ризикує потрапити в аварію. Навіть найобережнішого можуть наздогнати… Але тепер багатьом з тих, чиє авто стало жертвою ДТП, буде легше отримати страхову виплату.

За повідомленням на офіційному сайті Антимонопольного комітету 27.10.16 р. чиновники надали дозвіл на узгоджені дії у вигляді укладання МТСБУ і страховиками-членами МТСБУ угоди про пряме врегулювання збитків. Що це означає?

Постраждалий у ДТП зможе звертатися не до страхової винуватця (як ми до цього звикли), а до свого страховика. Це можливо, якщо і винуватець аварії, і постраждалий мають поліси автоцивілки, видані страховими компаніями, що стали учасниками угоди про пряме врегулювання збитків. (На переконання МТСБУ страховики, які приєдналися до угоди про пряме врегулювання збитків, перекривають понад 50% ринку полісів автоцивілки.)

Механізм прямого відшкодування збитків почне діяти з 1 грудня і пропрацює 2 роки (про це йдеться у рішенні Антимонопольного комітету). Тож купуючи поліс автоцивілки дивіться не тільки на його вартість, але й на надійність страхової компанії, адже тепер від неї залежатиме повнота та оперативність виплати страхового відшкодування за автоцивілкою.

Служба новин газети «Все про бухгалтерський облік»

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати