З 30 грудня 2017 року змінено порядок надання щомісячної допомоги переселенцям
Рубрики

Кабмін вніс зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідну постанову було розроблено Міністерством соціальної політики.

Відтепер у разі наявності у внутрішньо переміщеної особи житла, яке розташовано на підконтрольній Україні території і було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення АТО, до заяви про надання допомоги потрібно буде надати копію акта обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири) за затвердженою формою. Акт складатиме комісія, утворена районною держадміністрацією, військово-цивільною адміністрацією, виконавчим органом сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі утворення) ради чи виконавчим органом ради об'єднаної територіальної громади.

Постанова набрала чинності 30 грудня 2017 року.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» від 20.12.17 р. № 1044

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати