З вересня зарплату вихователям дитсадочків підвищать, якщо Уряд добре попрацює
Рубрики

За підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 року буде розглянуто питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 р. посадових окладів (ставок заробітної плати) інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників. Тобто за позитивних результатів виконання Держбюджету з 01.09.18 р. можуть підвищити зарплату педпрацівникам закладів дошкільної освіти, а також науково-педагогічним працівникам.

Міносвіти розглянуло звернення Профспілки працівників освіти та науки, у якому остання вимагала підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати для всіх педагогічних працівників усіх типів закладів та установ освіти, а також науково-педагогічних працівників з 1 січня 2018 року.

У відповіді Міносвіти, зокрема, зазначило, що посадові оклади (ставки зарплати) педпрацівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищено з 1 січня 2018 р. на 10% (див. постанову КМУ «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» від 11.01.18 р. № 22). Відомство зауважило, що ця норма стосується педпрацівників закладів загальної середньої освіти та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які викладають предмети згідно з відповідними Державними стандартами базової і повної загальної середньої освіти.

Раніше редакція газети «Все про бухгалтерський облік» вже повідомляла про збільшення з 1 січня 2018 року зарплат педагогів, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

Лист Міносвіти України «Щодо підвищення у 2018 році заробітних плат педагогічним працівникам» від 05.02.18 р. № 1/11-1232

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати