З якого моменту ОСББ відшкодовують житлові субсидії мешканцям
Рубрики

Мінрегіон України роз'яснив своє бачення визначення дня початку відшкодувань ОСББ витрат за надані пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям.

За словами спеціалістів Мінрегіону, для відшкодування витрат за надані пільги й субсидії на оплату витрат з управління багатоквартирним будинком та комунпослуг громадянам, які проживають у будинках, в яких утворено та діють ОСББ, об'єднання має подати до управління соцзахисту населення копію документа про його державну реєстрацію та витяг із рішення (протоколу) загальних зборів співвласників про визначення переліку та розмірів внесків і платежів співвласників.

Своєю чергою, ОСББ, утворені після 01.07.15 р., потрібно подати до управління соцзахисту населення витяг із рішення (протоколу) загальних зборів співвласників про забезпечення утримання та експлуатації багатоповерхівки самостійно шляхом самозабезпечення або обрання управителя, іншого виконавця послуг із визначенням певної дати. До нього потрібно додати відмову співвласників багатоквартирного будинку від послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає виконавець таких послуг, а також копії листа-звернення ОСББ до такого виконавця послуг із повідомленням про прийняте рішення.

Водночас Мінрегіон України наполягає: відшкодовувати ОСББ витрати за надані пільги й субсидії повинні з дня, який визначено загальними зборами як початок здійснення самозабезпечення або обрання управителя, іншого виконавця послуг. Зазначена дата має кореспондувати з датою припинення дії договорів про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій між споживачами та виконавцями послуг. Відповідно, із цієї самої дати виконавці таких послуг втрачають право на відшкодування витрат за надані пільги й субсидії у зв'язку з припиненням дії договорів про надання житлово-комунальних послуг зі споживачами.

Лист Мінрегіону України «Про відшкодування витрат за надані пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям ОСББ» від 14.04.17 р. № 7/9-4067.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати