За якими документами працівникам підприємств надаватимуть статус учасника війни
Рубрики
16.06.2017 | 15:13

Кабмін уточнив, які документи необхідні для встановлення статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій, які брали участь у забезпеченні проведення АТО, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення. Визначено, що такими документами є витяги з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки (особи, яка його заміщує) або заступника про залучення до забезпечення проведення АТО, витяги з наказів керівника оперативного штабу з управління антитерористичною операцією, його заступників або керівників секторів про підпорядкування керівнику оперативного штабу з управління антитерористичною операцією в районах її проведення.

Окрім того, підставою можуть слугувати також інші документи, видані держорганами, підприємствами, установами, організаціями, що містять відомості про безпосередню участь працівника в забезпеченні виконання завдань АТО в районах її проведення (витяги з наказів і розпоряджень, посвідчень про відрядження, книг нарядів, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень).

 Постанова КМУ «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 р. № 739» від 14.06.17 р. № 414.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати