За продану на материку нерухомість кримчанину доведеться сплатити ПДФО за повною ставкою
Рубрики

Фіскали в ІПК роз’яснили, що дохід кримчанина від операцій із продажу об'єктів нерухомості обкладають ПДФО за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5%.

Усе тому, що фізосіб, які мають податкову адресу (місце проживання) на території ВЕЗ «Крим», з метою оподаткування прирівняно до нерезидентів (п. 5.3 Закону України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.14 р. № 1636-VII).

А дохід від операцій із продажу (обміну) об'єктів нерухомості, які здійснюють фізособи-нерезиденти, оподатковують у порядку, установленому для резидентів, за повною ставкою ПДФО (тобто 18%).

Нагадаємо: фізособи, які мають податкову адресу на митній території України, оподатковують дохід від продажу протягом року більш як одного з об'єктів нерухомості за ставкою 5% (п. 172.2 Податкового кодексу України).

ІПК ДФС у Сумській обл. «Щодо оподаткування доходу, отриманого від продажу нерухомого майна» від 23.10.17 р. № 2333/ІПК/18-28-17-02-22

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати