За шкільну парту: нові правила зарахування першачків до школи
Рубрики

Міністерство освіти і науки України затвердило нові правила зарахування, відрахування та переведення учнів  до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Зарахування первачків до школи здійснюватимуть за територіальним принципом. Один із батьків дитини до 31 травня повинен подати заяву про зарахування дитини до першого класу закладів освіти.

Якщо до цієї дати кількість поданих заявок перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), то пріоритет у зарахуванні до школи належить усім дітям, які проживають на території обслуговування закладу освіти, та дітям, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, котрі здобувають освіту в цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти.

Дітей, які не проживають на території обслуговування цього закладу, можуть зарахувати на вільні місця до цієї школи за результатами жеребкування. Процедуру проведення жеребкування схвалює педагогічна рада школи та затверджує її керівник.

Також можливий альтернативний шлях — створення в цій школі окремого класу, де навчатимуться діти, які не проживають на території обслуговування школи.

 Наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» від 16.04.18 р. № 367. Набере чинності 08.05.18 р.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати