За відсутність правил внутрішнього трудового розпорядку фізособ-підприємців можуть оштрафувати!
Рубрики

Мінсоцполітики повідомило: норми законодавства про працю поширюються на трудові відносини, що виникають між працівником та фізичною особою — підприємцем.

Відповідно до ст. 29 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) до початку роботи за укладеним трудовим договором власник або уповноважений ним орган зобов'язаний, зокрема, ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку, наголошує міністерство. Ця вимога стосується і підприємців.

Недотримання роботодавцем, у тому числі підприємцем, визначеного порядку допуску до роботи працівника є порушенням законодавства про працю, зауважує відомство.

Від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» нагадаємо, що відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю встановлена ст. 265 КЗпП. Зокрема, за неознайомлення працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку штраф може становити одну мінімальну зарплату (наразі — 3723 грн).

Лист Мінсоцполітики «Щодо обов'язкового затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку» від 21.06.17 р. № 312/0/22-17/13

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати