Законодавці планують врегулювати безстроковість інвалідності для АТОшників
Рубрики

Верховна Рада прийняла за основу проект закону, що передбачає безстрокове встановлення групи інвалідності особам, у яких внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в АТО (чи забезпечення її проведення при перебуванні в районах АТО), ампутовані верхні та/або нижні кінцівки. Відповідні зміни пропонується внести до статті 7 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні». Про це повідомляється на офіційному веб-порталі ВРУ.

Також нормотворці уточнюють умови вступу осіб з інвалідністю до вищих та професійно-технічних навчальних закладів — відповідні правила міститиме оновлена ст. 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». 

Окрім того, продовжують у нормативці міняти термін «інвалід» на толерантніший — «особа з інвалідністю» («інвалід війни»  — на «особа з інвалідністю внаслідок війни», «дитина-інвалід» — на «дитина з інвалідністю»). При цьому раніше видані посвідчення, де вжито стару термінологію, залишатимуться дійсними протягом строку, на який їх видано.

Інформація за повідомленням з офіційного веб-порталу Верховної Ради України: http://rada.gov.ua

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати