Зареєструвати авто стане легше
Рубрики

Урядовці внесли деякі корективи до порядку реєстрації транспортних засобів.

Відтепер зареєструвати, перереєструвати та зняти автомобіль з обліку можна не лише через сервісний центр МВС, а й через центр надання адміністративних послуг.

Газета «Все про бухгалтерський облік» нагадує, що центри надання адмінпослуг — це держустанови, які створюються при місцевих радах за принципом єдиного вікна для надання адмінпослуг фізичним та юридичним особам.

Так, для реєстрації авто фахівці центру надання адмінпослуг зможуть підмикатися до необхідних для цього електронних баз даних. І таким чином приймати, перевіряти відповідні документи та видавати оформлені результати.

Також побільшало документів, що підтверджуватимуть правомірність придбання транспортного засобу. Тож укладені та оформлені в центрах надання адмінпослуг (у присутності адміністраторів таких центрів) договори купівлі-продажу (міни, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори тепер також будуть засвідчувати набуття громадянином права власності на авто.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів» від 06.12.17 р. № 1092

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати