Затверджено критерії для перевірок у сфері освіти
Рубрики
13.03.2018 | 08:00

Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством освіти і науки, обласними, Київською міською державними адміністраціями.

До таких критеріїв віднесено:

  • строк провадження освітньої діяльності;
  • дотримання вимог ліцензійних умов провадження освітньої діяльності.

Відповідно до цих критеріїв визначатимуть три ступені ризику — високий, середній та незначний. До закладів із високим ступенем ризику відносять такі, які проводять діяльність у сфері освіти менш ніж 4 роки або протягом останніх трьох років допустили порушення вимог ліцензійних умов провадження освітньої діяльності. Такі заклади перевірятимуть не частіше одного разу на два роки. Середній ступень ризику нададуть закладам, які працюють у сфері освіти від 4 до 10 років або допустили порушення ліцензійних умов протягом останніх п'яти років. Їх перевірятимуть не частіше одного разу на три роки. Усі інші заклади освіти, ступень ризику яких буде визначений як незначний, перевірятимуть не частіше одного разу на п'ять років.

Очікується, що прийняття постанови сприятиме удосконаленню та спрощенню системи державного нагляду, підвищенню об’єктивності, прозорості, а також більш ефективному та прогнозованому проведенню перевірок у сфері освіти.

Постанова КМУ «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері освітньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством освіти і науки, обласними, Київською міською державними адміністраціями» від 28.02.18 р. № 127

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати