Затверджено примірну тендерну документацію для е-торгів
Рубрики
20.04.2016 | 12:42

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України виконало обов’язок, покладений на нього новим Законом про закупівлі, та затвердило примірну тендерну документацію для процедур закупівель. А саме — для електронних відкритих торгів та конкурентного діалогу.

Примірна тендерна документація містить: обов'язкову інформацію, визначену ст. 22 нового Закону про закупівлі (замовник оформляє її у вигляді таблиці та подає окремим файлом), інформацію, що формується замовником шляхом заповнення окремих полів електронних форм електронної системи закупівель, а також додатки (їх завантажують до електронної системи закупівель окремими файлами).

Таку документацію формують та подають в електронному вигляді.

Нагадаємо: із 1 квітня 2016 р. центральні органи виконавчої влади та замовники, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, проводять закупівлі за новими правилами. Решта замовників перейде на електронні закупівлі із 01.08.16 р.

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження примірної тендерної документації» від 13.04.16 р. № 680. Чинний. 

Також читайте:
Ринок держзакупівель країн-учасниць СОТ буде відкрито для українських госпсуб’єктів 

Затверджено форми документації в публічних закупівлях 

Як державні закупівлі стали публічними: чи допоможуть зекономити електронні торги — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 29-2 за 2016 р., стор. 3 

Визначення предмета закупівлі у 2016 році: істина поруч — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 24 за 2016 р., стор. 30

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати