Збилася нумерація касових ордерів — штраф від податківців забезпечено
Рубрики
27.06.2018 | 16:30

Здавалося, епопеї з заповненням касових ордерів кінця-краю не буде. А ні, нарешті податківці погодились із позицією Нацбанку і прийняли той факт, що у реквізиті «№ з/п» касових ордерів потрібно зазначати число «1». Детальніше про це — у № 59 за 2018 р. на стор. 6.

Але, як кажуть, «у кожній бочці меду є ложка дьогтю». Ось так і тут. Разом із прийняттям очевидних фактів, контролери нагадали, які штрафи чекають на підприємства у разі порушення порядку хронологічної нумерації касових ордерів (не реквізиту «№ з/п»).

На їх думку, неправильна нумерація прибуткових та видаткових ордерів МОЖЕ свідчити про неоприбуткування або несвоєчасне оприбуткування готівки. Усі ми пам’ятаємо, що таке порушення загрожує п’ятикратним покаранням від неоприбуткованої суми.

Окрім цього, нехтування хронологічною нумерацією МОЖЕ призвести до перевищення ліміту каси. За таке порушення доведеться заплатити двократну суму від виявленої понадлімітної готівки за кожний день.

 Лист ДФСУ від 15.06.18 р. № 20639/6/99-99-14-05-01-15

У Київській Русі в якості зубної щітки виступали дубові пензлики. Це були своєрідні аналоги місваку, тобто гілочки які при розжовуванні перетворювалися на подобу щітки.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати