Зелене світло для благодійності: смс-пожертвування звільнили від оподаткування
Рубрики
10.11.2016 | 08:01

6 жовтня 2016 року запрацювала низка законодавчих змін щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень.

Зокрема, благодійні пожертвування у формі повідомлень отримуватимуть оператори телекомунікацій та перераховуватимуть їх благодійній організації або територіальній громаді. Абоненти під час відправлення смс-пожертвувань не сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

А в оператора операції в частині телекомунікаційного повідомлення на благодійні цілі звільнено від ПДВ. Окрім цього, у випадку відмови абонента від передплачених, але не отриманих телекомунікаційних послуг, оператори можуть зменшити суму податкових зобов’язань на суму ПДВ, нараховану на частину суми передоплати, яка була перерахована на благодійність за дорученням абонента.

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень» від 06.10.16 р. № 1664-VIII 

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень» від 06.10.16 р. № 1665-VIII.


Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати