Земля під нерухомістю не оформлена: чи сплачувати земельний податок
Рубрики
18.01.2018 | 12:16

У ДФСУ пояснили, чи зобов’язаний власник нерухомості вносити до бюджету плату за землю в разі, коли земля під такою нерухомістю не оформлена.

Контролери вважають, що використання земельних ділянок без набуття належних прав є порушенням права власника, наприклад громади, на отримання економічної вигоди від володіння таким об’єктом майна. Окрім того, вони звернути увагу на наявну судову практику стягнення на користь органів місцевого самоврядування плати за використання земділянок у випадках її використання без належних підстав.

Із контексту роз’яснення контролерів також випливає, що перспектива стягнення плати за використання неоформленої земділянки у формі відшкодування збитків залежить від вжиття власником нерухомості заходів щодо формування земділянок під таким майном та набуття відповідного права на такі земділянки.

Підтверджуємо: прокурори вигравали справу лише тоді, коли були наявні всі елементи складу цивільного правопорушення з боку так званих безпідставних землекористувачів. Деталі — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 91 за 2017 р. на стор. 36.

ІПК ДФСУ від 15.01.18 р. № 160/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати