• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • ЗІР: Як СГ виправити невірне заповнення реквізиту платіжного документа в частині податкового номера платника (код за ЄДРПОУ/РНОКПП), що призвело до рознесення платежу до ІКП іншого СГ?
ЗІР: Як СГ виправити невірне заповнення реквізиту платіжного документа в частині податкового номера платника (код за ЄДРПОУ/РНОКПП), що призвело до рознесення платежу до ІКП іншого СГ?
Рубрики
23.11.2021 | 12:36
99 0

Главою 2 розд. IІІ Порядку ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 5 (далі – Порядок № 5) передбачено порядок відображення в інтегрованій картці платника (далі – ІКП) сум надходжень платежів.

Відповідно до п. 2 глави 2 розд. III Порядку № 5 рознесені платежі відображаються в ІКП датою зарахування на рахунки, відкриті в Казначействі, обліковими операціями зі сплати/повернення сум відповідно до поля «Призначення платежу» документів на переказ згідно з переліком кодів видів сплати, визначеним Порядком заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахунки, а також на єдиний рахунок, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 зі змінами та доповненнями.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати