Зустрічайте новий стандарт обліку біоактивів та сільгосппродукції для держсектору
Рубрики

Мінфін затвердив НП(С)БОДС 136 «Біологічні активи», який визначає порядок обліку біологічних активів, пов'язаних із сільгоспдіяльністю, і одержаних у процесі їх біологічних перетворень додаткових біоактивів й сільгосппродукції, а також розкриття у фінзвітності інформації про них.

Цей стандарт буде діяти для суб'єктів бухгалтерського обліку в державному секторі.

Новий НП(С)БОДС 136, зокрема, визначає, що біологічний актив — тварина або рослина, яка в процесі біологічних перетворень здатна давати сільськогосподарську продукцію та/або додаткові біологічні активи, а також в інший спосіб сприяє економічним вигодам.

Біоактив та/або сільгосппродукція будуть визнавати активами, якщо суб'єкт держсектору контролює активи в результаті минулих подій, існує ймовірність отримання в майбутньому економічної вигоди та/або потенціалу корисності, пов'язаних з їх використанням, та їх вартість може бути достовірно визначено.

Коментар до цього стандарту читайте вже незабаром в газеті «Все про бухгалтерський облік».

Наказ Мінфіну України «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 136 «Біологічні активи» від 15.11.17 р. № 943. Набирає чинності з 01.01.18 р., але не раніше за день його офіційного опублікування.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати