VOBU Бухгалтерська Інформаційна Служб@

ШАНОВНИЙ КОЛЕГО! Газета пропонує для Вас безкоштовну послугу, яка дає можливість на електронну пошту:

 • одержувати щонайменше раз на тиждень інформаційну розсилку з найважливішими змінами у законодавстві, новими роз‘ясненнями контролюючих органів;
 • замовляти й одержувати необхідні бланки звітності й нормативні документи;
 • оперативно отримувати інформацію, у якому номері газети опубліковано тему, що Вас цікавить;
 • оформлювати передплату на газету «Все про бухгалтерський облік».

Послуга газети «Все про бухгалтерський облік»«ВОБУ «Бухгалтерська інформаційна служб@» спеціально створена, щоб швидко вирішувати Ваші поточні питання.

Послуга БЕЗКОШТОВНА для всіх бухгалтерів, керівників, юристів та інших спеціалістів підприємства незалежно від того, передплачуєте Ви газету «Все про бухгалтерський облік» чи ні. Головне, щоб у Вас була електронна пошта!

 • pic-1

  Новини

  Щосереди отримуйте на пошту найгарячіші новини законодавства, анонси найцікавіших статей, які будуть опубліковані у наступному номері, роз'яснення держорганів. Це дасть Вам можливість завжди своєчасно бути в курсі всіх змін і знати, на що саме звернути увагу у Вашій роботі.
 • pic-2

  Нормативи та бланки

  Ви можете замовити бланки звітності, інструкції, листи та інші нормативні документи, що регулюють діяльність підприємств України. Ви надсилаєте лист-замовлення на e-mail: dialog@vobu.com.ua до «ВОБУ «Бухгалтерська інформаційна служб@» — і протягом робочого дня потрібні документи в електронному вигляді вже у Вас.
 • pic-2

  Передплата

  Ви можете замовити електронною поштою рахунок на передплату газети «Все про бухгалтерський облік» і документи про передплату. Оригінали рахунка, податкової накладної, абонемента Вам надішлють поштою. Також Ви можете дізнатися координати відділу передплати обласної Дирекції «Укрпошти» і передплатних агентств Вашого міста, що мають договірні відносини з редакцією, якщо Вам зручніше передплатити через пошту або агентство.
 • pic-2

  Побажання

  Ви можете надіслати свої побажання та рекомендації газеті «Все про бухгалтерський облік». Ми відкриті для спілкування, конструктивної критики, діалогу з Вами — пишіть на адресу: dialog@vobu.com.ua. Або використайте онлайн-форму для Ваших побажань та пропозицій.