Пенсійний прогноз

 Пенсійний прогноз

Цю сторінку створено для того, аби кожен зміг з’ясувати: як сума нарахованої[*] роботодавцем зарплати може в майбутньому вплинути на розмір вашої пенсії. Інформацію подано з гумором, хоча методика розрахунку цілком відповідає нормам Закону про пенсійне страхування[**]

Враховуйте також: суму зарплати, одержаної вами в конверті, не враховують під час призначення пенсії. Тож навіть якщо ви отримуєте від роботодавця 30000 грн, але в зарплатній відомості розписуєтеся за 5000 грн, вписуйте до поля «сума нарахованої зарплати» лише ту суму, з якої було сплачено внески.

Увага! У будь-якому разі обчислені коефіцієнти слід розглядати як орієнтовні. Остаточні розрахунки будуть проведені органом ПФУ на підставі наданих даних і відомостей із Єдиного реєстру застрахованих осіб.


* Якщо ви знаєте лише суму отриманої вами на руки зарплати, помножте її на коефіцієнт 1,242236 (якщо йдеться про 2017-й чи 2018 рік), і ви дізнаєтеся суму, яку вам нарахував роботодавець. Звісно, якщо всю зарплату ви отримуєте офіційно.

** З огляду на те що дані про середню зарплату для призначення пенсії з’являються із запізненням на два місяці, під час розрахунків за останні два місяці ми використовували показник за останній місяць, за який відомий розмір середнього заробітку для призначення пенсії. Тож якщо згодом ви вирішите провести розрахунки за такі місяці ще раз, не дивуйтеся тому, що розрахунковий показник несуттєво відрізнятиметься від того, який ви отримали перед цим.

Якщо ви знаєте лише суму отриманої вами на руки зарплати, помножте її на коефіцієнт 1,242236 (якщо йдеться про 2017-й чи 2018 рік), і ви дізнаєтеся суму, яку вам нарахував роботодавець. Звісно, якщо всю зарплату ви отримуєте офіційно.
З огляду на те що дані про середню зарплату для призначення пенсії з’являються із запізненням на два місяці, під час розрахунків за останні два місяці ми використовували показник за останній місяць, за який відомий розмір середнього заробітку для призначення пенсії. Тож якщо згодом ви вирішите провести розрахунки за такі місяці ще раз, не дивуйтеся тому, що розрахунковий показник несуттєво відрізнятиметься від того, який ви отримали перед цим.

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати