• Головна
  • Документи
  • Лист МОН від 02.03.2017 р. N 1/9-118, N 02-5/128 "Щодо встановлення посадових окладів керівним працівникам навчально-виховних комплексів"

Лист МОН від 02.03.2017 р. N 1/9-118, N 02-5/128 "Щодо встановлення посадових окладів керівним працівникам навчально-виховних комплексів"

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.03.2017 р.

N 1/9-118,

N 02-5/128

Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій
Обласним, Київській міській організаціям Профспілки працівників освіти і науки України

Щодо встановлення посадових окладів керівним працівникам навчально-виховних комплексів

Міністерство освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити стосовно встановлення з 1 січня 2017 року розміру посадових окладів керівним працівникам навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад", "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад" (далі - навчально-виховний комплекс) повідомляють.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. N 974 "Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298" передбачено підвищення з 1 січня 2017 року на 2 тарифні розряди посадових окладів та ставок заробітної плати всім педагогічним працівникам навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а саме загальноосвітніх навчальних закладів усіх ступенів та типів, шкільних відділень навчально-виховних комплексів, дитячих будинків, а також професійно-технічних навчальних закладів, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року.

Зважаючи, що керівник навчально-виховного комплексу та його заступник з навчальної та/або навчально-виховної роботи забезпечують організацію здобуття учнями відповідної загальної середньої освіти на тому ж рівні, що й працівники загальноосвітніх навчальних закладів на аналогічних посадах, оплата праці таких працівників має здійснюватися за рахунок коштів освітньої субвенції, а отже, їх посадові оклади необхідно підвищити на 2 тарифні розряди з 1 січня 2017 року.

Разом з тим, органам місцевого самоврядування надано право приймати рішення про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, зокрема дошкільних відділень навчально-виховних комплексів "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад", "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад" у більш ранні терміни.

Міністр освіти і науки України

Л. М. Гриневич

Голова Профспілки працівників
освіти і науки України

Г. Ф. Труханов

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати