Бізнес-імперія Трампа зазнає мільйонних збитків
12.01.2022 | 12:00

Минулого року два гольф-клуби в Шотландії, що належать екс-президенту США Дональду Трампу, втратили понад 8 мільйонів доларів. І це незважаючи на великі субсидії, отримані його компаніями від уряду Великобританії в рамках підтримки в умовах пандемії.

Згідно з фінансовими звітами, два гольф-курорти – Trump Turnberry в Ейрширі та Trump International Golf Links в Абердінширі – завдали своєму власнику збитків у розмірі понад 8 мільйонів доларів. Про це заявив син екс-президента США та директор обох компаній Ерік Трамп.

За його словами, основною проблемою стало тривале закриття клубів під час пандемії – відомо, що курорти не працювали з кінця березня 2020 року до середини липня, а потім із листопада минулого року до квітня нинішнього.

Відомо, що тільки Trump Turnberry у 2020 році отримав від уряду Великої Британії субсидію у розмірі більше 3 мільйонів доларіву рамках програми збереження робочих місць. Незважаючи на це, кількість обслуговуючого персоналу на курорті знизилася майже наполовину (з 541 до 289 осіб).

Велика Британія США

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати