Через пандемію голодують слони
12.10.2021 | 20:00

Парк слонів на Балі залишив більше десятка слонів голодувати, а працівники, що залишилися без зарплати через різке падіння продажу квитків, роз'їхалися. Такі наслідки пандемії, які привели до закриття парку для туристів.

Балійський слонячий табір - парк в стилі сафарі, розташований за півгодини їзди від міста Убуд. До пандемії він пропонував ряд заходів на природі, таких як катання на велосипеді по рисових полях по сусідству зі слонами і рафтинг. Про це пише Al Jazeera.

Між 1980 і 2005 роками, тобто за півтора покоління життя слонів, ці тварини втратили 67% ареалу існування. У дикій природі вид потрапив в список таких, що є під загрозою зникнення, в 2012 році.

Слонів для парків і зоопарків постачають із центрів розведення, створених 30 років тому на Суматрі. Центри мають допомогти стабілізувати популяцію. В обмін на допомогу тваринам акредитованим компаніям дозволяли продавати послуги слонячого туризму, які були дуже прибутковими до пандемії. Парк брав 230 доларів за півгодинну поїздку на слоні для двох.

Індонезія

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати