Дослідження: що буде, якщо припинити пити алкоголь на 4 тижні
11.01.2022 | 21:00

У світі існує челендж, з якого досить багато людей починає новий рік - тверезий січень. Суть його полягає в тому, щоб не вживати алкоголь протягом чотирьох тижнів. Про дослідження повідомляє Daily Star.

Перший тиждень Експерти розповідають, що люди, які серйозно і регулярно вживають алкоголь, скоріше за все, зірвуться саме на першому тижні. Але якщо вдасться витримати його тверезим, то вже наприкінці його будуть помітні перші результати: перш за все урегулюється сон.

Можливо, спочатку здаватиметься, що спиться навпаки гірше - це через те, що алкоголь допомагає заснути швидше, але от якість такого сну гірша. Згодом ви помітите, що і раціон ваш став більш здоровим - зазвичай, коли люди їдять без алкоголю, вони обирають більш здорову їжу.

За перший тиждень і шкіра стане більш зволоженою - все через те, що, наприклад, шість склянок вина призводять до втрати від 19 до 24 склянок води. Тобто уся вода, яку ви п'єте протягом дня, фактично не приносить користі.

Після відмови від алкоголю ви також відчуєте, що зосередитися стало значно легше, а втома приходить пізніше.

Другий тиждень Протягом другого тижня ви ще сильніше відчуєте покращення шкіри - вона стане більш зволоженою, зникнуть набряки. Сон стане міцнішим і ви почуватимете себе значно більш активними, ніж напередодні. Також, якщо вам не пощастило мати печію, ви досить швидко відчуєте, що вона перестає вас турбувати - бо більшість подразнень слизової оболонки спричиняє саме алкоголь.

Третій тиждень Протягом третього тижня життя без алкоголю нормалізується артеріальний тиск, ви відчуєте, що вживаєте менше калорій. Якщо припустити, що ви випивали приблизно три літри алкоголю на тиждень, то за сім днів тверезості ви будете споживати на 3240 калорій менше. А якщо для вас було нормою пити шість келихів вина, то ви заощадите майже 3000 калорій.

Четвертий тиждень Протягом четвертого тижня без алкоголю шкіра має очиститися - зникне не тільки сухість, але й висипання, почервоніння. Ви відчуватимете себе сповненими сил та енергії, вмотивованими і задоволеними життям.

Велика Британія

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати