Джонсон наполягає, що Євробачення 2023 має відбутись в Україні
22.06.2022 | 18:00

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відмовляється від проведення Євробачення 2023 у Великій Британії. Україна може і повинна приймати пісенний конкурс, вважає він.

Про це Джонсон заявив після того, як організатори повідомили про рішення передати право на проведення Євробачення 2023 Великій Британії, яка посіла друге місце.

“Звичайно, я б хотів, щоб це було в цій країні, але факт в тому, що вони перемогли, і вони заслуговують на це, і я вірю, що вони можуть його провести, і я вірю, що вони повинні його провести”, – сказав Джонсон повернувшись до Великої Британії після візиту до Києва.

«Я вважаю, що Київ чи будь-яке інше безпечне українське місто було б фантастичним місцем для цього», – додав він. 

«Ще рік, до того, коли  буде проводитись пісенний конкурс Євробачення, все буде добре, і я сподіваюся, що українці його отримають», – сказав Джонсон

Як повідомлялось, Європейська мовна спілка вирішила, що пісенний конкурс “Євробачення” у 2023 році відбудеться не в Україні через проблеми з безпекою, що пов’язані з війною.

У відповідь міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що вимагає додаткових перемовин щодо проведення Євробачення в Україні.

Велика Британія Україна

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати