Японія ввела санкції проти прем'єра РФ та компаній ВПК
13.05.2022 | 15:00

Тепер до японських списків санкцій входять понад 700 громадян Росії та Білорусі, а також понад 200 організацій.

Влада Японії оголосила про нові персональні та економічні санкції проти Росії. Обмеження торкнулися прем'єр-міністра Михайла Мішустіна, ще низки осіб та компанії військово-промислового комплексу. Про це у вівторок, 10 травня, повідомляють Reuters та BBC.

Ідеться про заборону експорту деяких товарів підсанкційним групам та заморожування активів низки російських чиновників та ватажків так званих "ЛДНР".

Крім Мішустіна, у списку санкцій ще близько 130 осіб, у тому числі заступник секретаря Ради безпеки Рашид Нургалієв та родичі близького російському президенту Володимиру Путіну бізнесмена Геннадія Тимченка.

Під санкції також потрапили 70 компаній, у тому числі концерн Алмаз-Антей, корпорації Тактичне ракетне озброєння, Всеросійський науково-дослідний інститут Еталон, Інформаційні телекомунікаційні технології.

Тепер до японських списків санкцій входять понад 700 громадян Росії та Білорусі, а також понад 200 організацій.

Нагадаємо, у квітні Японія ввела санкції щодо 398 росіян та 28 організацій РФ. Заходи, зокрема, поширювалися на 385 депутатів Держдуми, російське військове керівництво, Альфа-банк та Сбербанк.

Японія

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати