iPhone 13 не допоміг. Чому падають акції Apple
13.10.2021 | 14:00

Минула презентація нових гаджетів Apple не переламала тренд на падіння курсу акцій «яблучної компанії», яке пов'язане з фундаментальними причинами.

Компанія Apple презентувала чергове оновлення лінійок своєї продукції. Були представлені чотири iPhone 13 - нове покоління популярних смартфонів. Пристрої отримали оновлений дизайн (незначні зовнішні зміни), поліпшені камери і більш продуктивну начинку.

З головних інновацій всі запам'ятали тільки одну: з'явився новий колір корпусу - рожевий. Також публіці представили нові моделі планшетів iPad і «розумних» годин Apple Watch. У годиннику екран став трохи яскравіше і більше, діагоналі планшетів не змінилися, хоча вони стали трохи більш потужними.

Після щорічної презентації новинок від Apple 14 вересня інвестори стали продавати акції корпорації, в результаті чого цінні папери подешевшали.

Прямо за час презентації акції Apple впали на 1,39%, а всього за півдоби після заходу - на 2,97%. Проблема тут не тільки в тому, що багато деталей інновацій Apple зазвичай стають відомі ще до офіційного представлення.

Новинки Apple в останні роки не демонструють жодних проривів, публіка бачить лише вдосконалення вже добре відомих функцій і характеристик пристроїв.

США

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати