Мікробний сир отримав 120 мільйонів доларів інвестицій, а компанія-виробник подорожчала в 10 разів
13.01.2022 | 18:00

Ізраїльський технологічний стартап Remilk, який створює молочні продукти без корів, отримав свіжу фінансову підтримку в розмірі 120 мільйонів доларів.

Оцінка компанії зараз зросла до 325 мільйонів доларів – в 10 разів більше, ніж у минулому році. А її продажі до 2026 року досягнуть прогнозовано 600 мільйонів доларів. 

Оптимістичні оцінки були озвучені після підтвердження численних партнерських відносин із світовими виробниками молочної продукції та очікуваної комерціалізації в 2022 році.

У першому раунді залучення інвестицій Remilk отримав 11,3 мільйони доларів. Вони були використані для збільшення планів виробництва та розподілу готового продукту. Тепер з виробниками молочної продукції підписані нерозкриті угоди, і компанія готова до комерційного запуску. 

Інвестиції в 120 мільйонів доларів будуть використані для сприяння повному розгортанню виробництва, доки компанія очікує схвалення міжнародних регуляторних органів.

Стартап із Тель-Авіва досяг успіху завдяки зосередженню на казеїні, отриманому мікробним способом за рахунок ферментації. В результаті був отриманий білок, з якого створюють сир з тим же смаком і продуктивністю, як і звичайні молочні продукти.

Ізраїль

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати