Російські хакери намагалися зламати урядові мережі США та ЄС
12.10.2021 | 10:00

Російські хакери, підозрювані в кібератаці на SolarWinds у 2020 році, в останні місяці намагалися проникнути в американські та європейські урядові мережі. Про це повідомляє CNN із посиланням на кібераналітиків.

Директор компанії з кібербезпеки Mandiant Чарльз Кармакал розповів, що хакери втрутилася в діяльність кількох технологічних фірм. Вони також використали нові інструменти та прийоми в деяких своїх операціях.

«Хакери створили загрозу для кількох державних структур, організацій, які займаються політичними і зовнішньополітичними питаннями, і постачальників технологій, які надають прямий або непрямий доступ до кінцевих цільових організацій у Північній Америці і Європі», – заявив Кармакал, не уточнивши, про уточнювати, про яких саме постачальників технологій йдеться. До яких саме даних хакери отримали доступ – невідомо.

Американський чиновник, знайомий із сутуацією, повідомив журналістів, що федеральні агентства США відстежують останні дії російських хакерів. З його слів, це питання піднімалося на останніх засіданнях Ради національної безпеки.

Нагадаємо, що наприкінці травня корпорація Microsoft звинуватила російських хакерів у масованій кібератаці на американські та іноземні урядові установи й аналітичні центри з використанням фішингу. Загалом тоді постраждали 150 організацій у 24 країнах світу.

Атаку організували російські хакери, пов'язані з атакою на IT-компанію SolarWinds, що сталася в грудні 2020 року.

США

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати