Спільне підприємство Stellantis і GAC закриває один з двох заводів
13.09.2021 | 12:00

Китайське підприємство Stellantis і GAC закриє один з двох своїх заводів в Китаї до березня 2022 року, повідомляє Reuters, оскільки Stellantis реструктурує операції на найбільшому в світі автомобільному ринку, де Альянс щосили намагається продавати автомобілі.

Спільне підприємство, здатне виробляти 328 000 автомобілів в рік, за перші сім місяців цього року продало лише 12 288 автомобілів марки Jeep. Компанія перенесе виробництво з Гуанчжоу в Чанша, щоб «підвищити коефіцієнт використання заводів і знизити витрати», – йдеться в заяві GAC. Виробнича потужність заводу в Чанші становить 164 000 автомобілів в рік, що як і раніше набагато більше, ніж продає підприємство.

Спільне підприємство було створено GAC і Fiat Chrysler, які об’єдналися з PSA і організували новий Альянс Stellantis.

Крім партнерства з GAC, Stellantis управляє спільним підприємством в Китаї з Dongfeng Motor Group, яке в період з січня по липень реалізувало 47 788 автомобілів. Раніше він закрив два заводи через надлишкові потужності. Обидва спільних підприємства експортують автомобілі китайського виробництва.

Генеральний директор Stellantis Карлос Таварес сказав, що компанія вивчає нову стратегію щодо Китаю, яка буде реалізована до кінця року. Він планує представити свій бренд Opel в Китаї, пропонуючи повністю електричні автомобілі.

Китай

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати