Tesla отримує патент на дику ідею використовувати лазери в якості склоочисників
13.09.2021 | 18:00

Tesla фактично вдалося отримати патент на свою дику ідею використовувати лазери для очищення транспортних засобів від сміття, повідомляє АвтоПортал.

В основному мова йде про використання лазерних променів як склоочисників. Близько двох років тому ми повідомляли про те, що Tesla працює над технологією використання лазерних променів для автоматичного очищення автомобілів від сміття.

Ми виявили цю ідею через патентну заявку, подану компанією.

У той час Тесла написала в патентній заявці:

Система очищення транспортного засобу містить промені в зборі оптики, який випромінює лазерний промінь для опромінення області на скляному елементі транспортного засобу, схему виявлення сміття і схему управління.

Схема управління калібрує набір параметрів, пов’язаних з лазерним променем, випромінюваних з вузла променевої оптики, на основі виявлення сміття, накопиченого на поверхні автомобіля та склі.

Контролює рівень впливу лазерного променя на накопичене сміття на основі калібрування набору параметрів, пов’язаних з лазерним променем, при цьому рівень експозиції контролюється на основі пульсації лазерного променя з каліброваного швидкістю, яка обмежує проникнення лазерного променя на глибину, яка менше товщини скляного виробу.

Автовиробник буквально говорить про використання лазерних променів в основному в якості склоочисників, і це саме те, що Tesla показує у своїх патентних кресленнях.

Переглядаючи сьогодні патенти Tesla, я виявив, що Відомство по патентах і товарних знаків США фактично надало Tesla патент на ці лазерні склоочисники тільки на початку минулого тижня.

Патент називається: «Імпульсне лазерне очищення від сміття, накопиченого на скляних виробах в транспортних засобах і фотоелектричних збірках».

США

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати