Тріумф Ethereum та біткойна: стратег Bloomberg прогнозує ціну на рівні 100 тисяч доларів
12.09.2021 | 12:00

З початку 2021 року криптовалюти встигли відчутно злетіти в ціні та оновити свої мінімуми. Однак, старший стратег із сировинних товарів Bloomberg Intelligence Майк МакГлоун вважає, що найбільші прориви найвідоміших цифрових монет світу – біткойна та Ethereum – ще попереду.

У новому звіті Bloomberg Crypto Outlook, йдеться про те, що на ринку криптовалют знову активізувалися інвестори-бики після останнього масштабного обвалу.

Останнім часом біткойн був у тіні революції децентралізованих фінансів (DeFi) під егідою Ethereum. Проте, біткойн має потенціал стати резервним активом на глобальному рівні.

Загалом Майк МакГлоун вважає, що дві головні цифрові монети світу впевнено рухаються до нових максимумів: ціна біткойна на шляху до 100 тисяч доларів за монету; тоді як Ethereum подорожчає до рекордних 5 тисяч доларів за монету.

Додамо, що попередні максимуми біткойна та Ethereum становлять майже 65 тисяч доларів та 4 375 доларів відповідно. Майк МакГлоун також наголосив, що на фоні розвитку цього сценарію на ринку інвестиційні портфелі, які не містять цих криптовалют стають більш вразливими.

США

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати