Ціни на бавовну підскочили до максимуму за 10 років
11.10.2021 | 10:00

Обсяг експортних поставок бавовни зі США до Китаю з початку маркетингового року на 83% перевищують показники минулого року.

 

 

У США ціни на бавовну зросли до максимальних рівнів за останні 10 років. Про це напередодні повідомила газета The Wall Street Journal.

 

 

Зазначено, що за 11 останніх торгових сесій на біржі ICE ціни зросли на 22% на тлі зростаючого попиту з боку Китаю. Ціна досягла 1,09 долара за фунт, що стало максимальним значенням з вересня 2011 року.
 
 
За даними міністерства сільського господарства США, обсяг експортних поставок бавовни зі США до Китаю з початку маркетингового року (1 серпня) на 83% перевищують показники за той же час минулого року.
 
Згідно з прогнозом відомства, споживання бавовни в КНР у поточному маркетинговому році зросте, приблизно, на чверть і досягне 8,9 млн тонн.
 
У 2020 році президент США Дональд Трамп заборонив ввезення в країну одягу та інших виробів з бавовни з Синьцзян-Уйгурського автономного району КНР. Це рішення грунтувалося на тому, що продукція могла виготовлятися з використанням примусової праці уйгурів.
 
У той же час, американські компанії можуть імпортувати бавовняну продукцію, вироблену в Китаї, якщо бавовна була вирощена за межами країни.
Китай США

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати