У Франції протестують проти вакцинної перепустки
13.01.2022 | 15:00

Понад 100 тисяч мешканців Франції протестують через плани уряду ще більше посилити обмеження щодо невакцинованих від коронавірусу.

Як йдеться в публікації France 24, на протести вийшли в чотири рази більше людей, ніж 18 грудня, коли по всій країні зібралися 25 500 людей.

Представники міністерства внутрішніх справ заявили, що у протестах по всій країні взяли участь 105 200 осіб, 18 тисяч з них — у Парижі. Там поліція заарештувала 10 людей. Поранено трьох офіцерів.

Протестувальники проти запланованого закону, який вимагатиме від людей довести, що вони повністю вакциновані від коронавірусу, аби вони могли харчуватися в ресторанах, подорожувати міжміськими потягами або відвідувати культурні заходи.

У четвер нижня палата парламенту Франції ухвалила суперечливий законопроєкт у першому читанні. Уряд очікує, що нові вимоги будуть затверджені до 15 січня, хоча законодавці в Сенаті тепер можуть відкласти процес.

Цього тижня президент Франції Еммануель Макрон заявив, що хоче «розлютити» нещеплених людей, зробивши їхнє життя настільки складним, що вони таки зроблять щеплення. Він сказав, що невакциновані люди є безвідповідальними і не гідні вважатися громадянами.

Франція

Коментарі

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати