Програми для телефону

Мобільний додаток ''НАЗУСТРІЧ''

 Мобільний додаток ламає всі кордони в спілкуванні. Не важливо скільки вам років, яка у вас стать чи національність. Важливо, щоб наш додаток допоміг вам у створенні міцних, дружніх та романтичних зв'язків, які подарують безліч щасливих моментів. Забудьте про нудні вечори, хай радість, любов переповнюють ваші серця.

 Якщо ви не знаєте куди піти або просто хочете зібрати всіх друзів в одному місці, аби відсвяткувати подію чи просто зустрітися - створіть зустріч, оберіть друзів та спілкуйтеся в спільному чаті, або ж приєднайтеся до інших зустрічей, які є поруч із вами. Випийте чашку каву з незнайомою людиною. З мобільним додатком ви завжди зможете знайти собі компанію.

Додаток завантажуйте в Play Market.

QRкодНазустріч.gifUntitled 1 01

 


 

Мобільний додаток ''Календар бухгалтера''

 Газета "Все про бухгалтерський облік" на передодні свят саме для наших передплатників У ПОДАРУНОК створила мобільний додаток "Календар бухгалтера".

 Наш додаток легкий у використанні, завжди нагадає вам про важливі події та свята. Ви ніколи не забудете про звіти, тому що він знає, коли їх подавати й нагадає вам про це. Ми цінуємо вас,тому завжди турбуємось.

Додаток завантажуйте в Play Market.

QRкодКалендарБухгалтера.gifUntitled 2 01

 


 

Мобільний додаток ''Податковий кодекс України''

  Податковий кодекс - документ, який дуже часто зазнає змін. У нього вносяться доповнення , вилучаються застарілі положення.

  З нашим додатком актуальна версія ПКУ завжди у Вас під рукою. Зручна навігація та швидкий пошук по документу робить додаток легким у використанні.

  Додаток можна буде завантажите в Play Market з жовтня цього року.

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати