ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «МИ – БУХГАЛТЕРИ!»

09.11.2017
852

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
«МИ – БУХГАЛТЕРИ!»1.    Загальні положення та умови участі в Акції
1.1.    Це Положення визначає порядок організації та проведення Акції «Ми – Бухгалтери!» серед студентів 1-го курсу факультетів економічного напрямку навчання ВНЗ України I–IV рівня акредитації.
1.2.    Акцію проводить ТОВ «Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» (далі – Редакція).
1.3.    Акція проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованої території АР Крим, території проведення антитерористичної операції та території, що не контролюються українською владою.
1.4.    Інформація про умови проведення Акції розміщується на сайті Редакції (http://www.vobu.ua) та сайті радіо «Яскраве радіо» (http://yaskraveradio.fm) (далі – Радіо). Окрім того, інформація про Акцію може бути поширена Редакцією в інший, не заборонений законодавством спосіб, через мережі Facebook та Instagram.

2.    Умови Акції
2.1.    В Акції можуть взяти участь лише студенти 1-го курсу факультетів економічного напрямку навчання ВНЗ України І–ІV рівня акредитації будь-якої форми навчання.
2.2.    Для участі в Акції учаснику необхідно викласти в мережі Іnstagram фотоколаж із зображеннями студентів своєї групи на тему «Ми – Бухгалтери!» у своєму профілі з обов’язковим хештегом #vobu2017.
2.3.    Кожен учасник Акції може розмістити не більше ніж один фотоколаж.

3.          До участі в Акції не допускаються учасники, фотоколажі яких:
3.1.    Не відповідають темі «Ми – бухгалтери!».
3.2.    Містять фото не лише студентів, або студентів не лише 1-го курсу, або спеціальність, на якій вони навчаються, не є економічного спрямування, або студентів, які належать до різних груп.
3.3.    Порушують авторські права інших осіб (відповідальність за порушення законодавства України у сфері авторського права під час розміщення фотоколажів несуть учасники Акції).
3.4.    Пройшли попередній монтаж (дозволяється незначна корекція кольорів та контрастності).
3.5.    Мають рекламний, еротичний, порнографічний, сексуальний характер та зміст яких не відповідає вимогам ЗУ «Про захист суспільної моралі».

4.    Строки проведення Акції
4.1.    Акція проводиться із 16 жовтня 2017 року до 18 грудня 2017 року включно.
4.2.    У період з 00:00 годин 16 жовтня 2017 року за київським часом до 23:59 години 17 грудня 2017 року користувачі Іnstagram, які відповідають вимогам п. 2.1.Положення, мають право взяти участь в Акції, розмістивши фотоколаж у своєму профілі.

5.         Визначення переможців Акції та вручення подарунків
5.1.    У період з 00:00 годин 16 жовтня 2017 року за київським часом до 23:59 години 17 грудня 2017 року всі користувачі Іnstagram мають право голосувати за вподобаний фотоколаж на сторінці конкурсу в Іnstagram https://www.instagram.com/vobu2017/?hl=ru.
5.2.    18 грудня 2017 року Редакція визначить 3 учасників Акції, фотоколажі яких набрали найбільшу кількість лайків від користувачів Іnstagram.
          Переможці Акції та всі студенти, фото яких розміщені на відповідному колажі, отримають такі подарунки:
І місце – Power Bank;
ІІ місце – флеш-пам'ять USB 32 Gb;
ІІІ місце – колонки для телефону.

5.3.    Крім того, 18 грудня 2017 року буде визначено одного учасника Акції, фотоколаж якого, на думку Редакції, є найкреативнішим. Учасник Акції та всі студенти, фото яких розміщені на такому фотоколажі, отримають у подарунок безпровідні мишки до комп’ютера.
5.4.    Інформацію про переможців Акції буде оприлюднено в період з 18 грудня по 20 грудня 2017 року:
-    на офіційній сторінці Редакції у Facebook;
-    на офіційному сайті Редакції www.vobu.ua;
-    на офіційній сторінці Радіо у Facebook;
-    на сайті Радіо yaskraveradio.fm;
-    в ефірі Радіо.
5.5.  Редакція інформує учасника Акції про перемогу, надіславши повідомлення в соціальній мережі Instagram протягом 3 календарних днів з моменту визначення переможців.
5.6.    Учасник, який став переможцем, для отримання подарунку повинен надіслати на електронну скриньку Редакції pr1@vobu.com.ua у строк до 18 січня 2018 року включно:
-           фотокопію (скан) студентського квитка свого та всіх осіб, зображених на фотоколажі;
-           фотокопію (скан) реєстраційного номера облікової картки платника податків свого та всіх осіб, зображених на фотоколажі, для нарахування та сплати податку на доходи фізичної особи; фізособам, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, слід надати фотокопію (скан) сторінки паспорта з відміткою про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
-           контактні дані (П. І. П., контактний номер телефону).
         Подарунки вручаються (відправляються) переможцям Акції лише після надсилання на електронну скриньку Редакції всіх перелічених вище документів.

6.    Для поширення інформації про Акцію Редакція проводить розіграш подарунків серед студентів 1–6 курсів ВНЗ України.
6.1.   Участь у Розіграші можуть взяти студенти ВНЗ України I–IV рівня акредитації будь-якої форми навчання (обов’язкова наявність студентського квитка).
6.2.     Для участі в розіграші подарунків необхідно:
- уподобати офіційну сторінку «ВпБО» в мережі Facebook;
- уподобати допис про Акцію на офіційній сторінці «ВпБО» в мережі Facebook;
- поширити допис про Акцію в себе на сторінці в мережі Facebook.
6.3.  Розіграш подарунків проводиться щодватижні серед усіх студентів – користувачів Facebook, які виконали вимоги, передбачені п. 6.2:
•    30 жовтня 2017 р. – розіграш 10 флеш-пам'яті USB 16 Gb;
•    13 листопада 2017 р. – розіграш 10 навушників;
•    27 листопада 2017 р. – розіграш 10 моноподів для селфі;
•    11 грудня 2017 р. – розіграш 10 поповнень мобільного на 50 грн;
•    18 грудня 2017 р. – розіграш 10 термосів.
6.4.   Переможців, які отримають подарунки, Редакція визначає за допомогою системи Random.org.
6.5.  Редакція інформує переможців розіграшу, надіславши повідомлення в соціальній мережі Facebook протягом 3 робочих днів з моменту проведення відповідного розіграшу.
6.6.  Учасник, який виграв подарунок, для його отримання повинен надіслати на електронну скриньку Редакції pr1@vobu.com.ua у строк до 18 січня 2018 року включно:
-    фотокопію (скан) студентського квитка;
- фотокопію (скан) реєстраційного номера облікової картки платника податків для нарахування та сплати податку на доходи фізичної особи; фізособам, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, слід надати фотокопію (скан) сторінки паспорта з відміткою про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
-    контактні дані (П. І. П., контактний номер телефону, номер та адресу поштового відділення для відправлення подарунка).
7.        Прикінцеві положення
7.1.    Це Положення може бути змінено Редакцією прийняттям відповідного наказу. Інформація про внесення змін до Положення розміщується на сайті Редакції http://www.vobu.ua та сайті радіо «Яскраве радіо» http://yaskraveradio.fm, а також може бути поширена Редакцією в інший, не заборонений законодавством спосіб.
7.2.    Усі охочі взяти участь в Акції, виконуючи умови участі, беззастережно погоджуються з умовами, викладеними в цьому Положенні.
7.3.    Суперечки, скарги, зауваження учасників щодо організації та проведення Акції розглядаються уповноваженими представниками Редакції.
7.4.    Питання, що не передбачені цим Положенням і стосуються організації та проведення Акції, вирішуються уповноваженими представниками Редакції.