Талант-шоу «Бухалтерський зорепад» у Мукачівському торговельно-економічного кооперативному коледжі

24.03.2017
421

22.03.17 року в актовому залі Мукачівського торговельно-економічногоvtduchi кооперативного колледжу відбулося талант-шоу «Бухалтерський зорепад» за участю студентів облікових та суспільно-економічних дисциплін. Адже професія бухгалтер – не тільки проводки, баланс і звітність, це талант до всього.
Майбутні бухгалтери дивували глядачів своїми обдаруваннями, і всі присутні були в захваті від перегляду кожного мистецького номера. zalВокальні номери виконували Євгенія та Корнелія Кинів, Наталія Пишта, яка ще й малює картини. Грою на синтезаторі здивувала Маріам Дешко. Танцювальні номери виконували Крупицька Христина та Голод Сергій, які зачарували глядачів постановкою бального танцю. Прекрасний сучасний танець продемонстувала Бобук Валерія. А студенти-першокурсники порадували народним танцем. Своїм ораторським хистом вразив Ярослав Боднар, vustupякий за 1 хвилину прочитав 20 скоромовок, а Паук Вікторія була неперевершена в складанні бухгалтерських проводок за 1 хвилину. Веселили зал майбутні випускники й учасники збірної КВК «Майже 1 м 80 см» ‒ Василь Варга та Владислав Кеменяш. Спортивний номер виконали мужні й талановиті – Станич Владислав, Біцко Василь, Росул Сергій та Мішкай Томаш. Особлива вдячність неординарним ведучим, майбутнім бухгалтерам – Крістіні  Крупицькій та Василю Варзі.
nagorogjНа талант-шоу була запрошена Ненько Катерина, представник газети «Все про бухгалтерський облік», яка вручила грамоти й призи, відмінникам навчання й переможцям багатьох олімпіад ‒ Куцин Катерині, Паук Вікторії, Шкрібі Крістіні.
Студенти були ознайомлені з конкурсом «Лайпад за Айпад» і забажали взяти в ньому участь.