Податкові фішки-2017: крутимо рулетку новацій

Шановні відвідувачі сайту!

Повний доступ до цього розділу мають тільки передплатники газети "Все про бухгалтерський облік". Введіть Ваш код передплатника у особистому кабінеті!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (13)

 • код 23879414. немає доступу

 • Доброго дня ! ДФС відхиляє реєстрацію ПН по тій причині, що ми надаємо послуги і в гр 3 ПН поставили їх під кодом 49.39, а в "Медку" в кодах УКТ ЗЕД нас немає. В квитанції ДФС так і пише, що ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО, код товару 49.39 відсутній в довіднику УКТ ЗЕД. Як зареєструвати ПН?
  Дякую за допомогу!

 • Код21099793 є передплатником газети.Чому не можу відвідати сайт?

 • Добрий день! Який код УКТ ЗЕД проставляти в ПН для послуг екскаватора. Ставила 77.32, програма Медок ругаєтся (пише, що немає такого в довіднику), а її розробники погрожують, що податкова через це не прийме ПН.

 • Добрий день! Наше підприємство не коригує фінансовий результат для сплати податку на прибуток (дохід менше 20 млн.), є платником ПДВ і не створює резерв сумнівних боргів (штатна кількість менше 10)
  1) Списання дебіторської заборгованості :Три роки тому, Наше підприємство виконало БМР, за які й понині ЗАМОВНИК не розрахувався. Ми судилися, нічого витрусити не вдалося (крім нас з ними судилися й інші виконавці та постачальники - майна не вистачило, доходів не має). Списуємо безнадійну дебіторську заборгованість.
  - По прибутку: Я списую заборгованість (Д-т: 944; К-т: 361) разом з ПДВ на витрати і ці витрати враховуються в декларації з прибутку? Витрати, які я врахувала 3 роки тому при виконанні робіт ЗАМОВНИКУ (будівельні матеріали, послуги, тощо), я не сторную (ні в бухгалтерському обліку ні в податковому)?
  - По ПДВ: Податкове зобов’язання я не коригую (ПДВ віднесла ж вже на витрати)?
  2) Списання кредиторської заборгованості: Нам ПІДРЯДНИК виконав БМР, Наше підприємство за них не розрахувалося. ПІДРЯДНИК ліквідувався, ми почекали три роки, списуємо кредиторську заборгованість.
  - По прибутку: Я списую заборгованість (Д-т: 631; К-т: 717) і разом з ПДВ включаю в доходи при розрахунку податку на прибуток? Виконані підрядні роботи, які я три роки тому включила до витрат, я не знімаю (я ж віднесла їх на доходи)?
  - По ПДВ: Податковий кредит не коригую (ПДВ віднесла ж вже на доходи)?
  Дякую

 • Доброго дня! Підскажіть будь-ласка який код послуг ставити: На нашій території ПрАТ МТС та Київстар розміщують свої вишки, ми виписуємо податкову і акти щомісяця на збирігання обладнання.

 • Добрый день! Подскажите пожалуйста, какой код услуг указывать в налоговой накладной для "компенсации стоимости коммунальных услуг". Основной вид деятельности предприятия - сдача в аренду нежилых помещений.

 • Добрий день! На п-во прийнятий працівник на неповний робочий день, як сплачувати ЄСВ у 2017 році?

 • Добрый день! Подскажите, будет ли штраф по налоговой накладной выписанной в декабре 2016 неплательщику НДС и зарегистрированной в ЕРПН с опозданием в январе 2017 года?

 • Добрый день. Подскажите, какой код указывать в налоговой накладной для "компенсации затрат за совместное использование електроенергии".

Більше коментарів

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати