АКТ технічного стану військового майна

Додаток 6 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 10 розділу III)

Затверджено: Наказ Міноборони України від 17.08.17 р. № 440 "Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України"

Поясненя щодо оформлення акта технічного стану військового майна

1. Акт технічного стану військового майна (далі - акт) призначений для оформлення встановлення технічного стану військового майна, що обліковується за номерами і технічним станом.

2. Акт складається комісією військової частини (центру забезпечення):

  • у разі передавання військового майна усередині військової частини (центру забезпечення);
  • у разі передавання військового майна з однієї військової частини (центру забезпечення) до іншої (іншого), здавання в ремонтну військову частину (на підприємство), центр забезпечення.

3. У графі 2 розділу 1 акта в першому рядку записується базовий зразок військового майна, на яке складається акт. У наступних рядках записуються його комплектуючі вироби, які обліковуються за номерами (двигуни, агрегати, гармати, пускові установки, кулемети, радіоелектронні приймально-передавальні пристрої тощо), і технічна документація.

4. У розділі 3 акта зазначаються деталі, агрегати, предмети ЗІП, яких не вистачає (картка некомплектності додається до акта), а також технічна документація та пальне, що передаються з військовим майном. Тут також записуються номери шин коліс і відсоток їх зносу.

5. До розділу 4 записуються дата і місце виходу військового майна з ладу; технічний стан у разі зовнішнього огляду, запуску двигуна та випробовування пробігом (робочим режимом).

6. У розділі 5 вказуються причини дострокового зносу або пошкодження та дані про проведене розслідування. На базовий зразок, на якому змонтоване озброєння, дається окремий висновок про його технічний стан, визначаються категорія та вид необхідного ремонту. У цьому випадку додатковий примірник акта направляється начальнику служби забезпечення, де обліковується базовий зразок.

 

 

 

 АКТ технічного стану військового майна

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати