Наряд на ремонт (модернізацію, зберігання, дослідження технічного стану, виготовлення, обробку)

Додаток 30 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 36 розділу iV)

Затверджено: Наказ Міноборони України від 17.08.17 р. № 440 "Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України"

Пояснення щодо оформлення наряду на ремонт (модернізацію, зберігання, дослідження технічного стану, виготовлення, обробку)

1 Наряд на ремонт (модернізацію, зберігання, дослідження технічного стану, виготовлення, обробку) (далі - наряд на ремонт) є розпорядчим документом, що видається підлеглому ремонтному підрозділу (військовій частині) на здійснення робіт.

2 Наряд на ремонт складається у службі забезпечення органу військового управління (військової частини), в обліково-операційному підрозділі центру забезпечення.

3 Наряд на ремонт підписується начальником служби забезпечення органу військового управління (військової частини), посадовою особою за відповідним напрямом забезпечення, начальником обліково-операційного підрозділу центру забезпечення та особою, яка веде облік військового майна у відповідній службі забезпечення (в обліково-операційному підрозділі центру забезпечення).

Підписи посадових осіб служби забезпечення органу військового управління скріплюються мастиковою гербовою печаткою

 

4 Реквізити щодо приймання в ремонт військового майна та приймання відремонтованого оформлюються при виконанні ремонту військового майна у ремонтному підрозділі військової частини (центру забезпечення).

 

Наряд на ремонт (модернізацію, зберігання, дослідження технічного стану,  виготовлення, обробку)
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати