Повагонна відомість

Додаток 38 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 51 розділу ІV)

Затверджено: Наказ Міноборони України від 17.08.17 р. № 440 "Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України"

Пояснення щодо оформлення повагонної відомості

1. Ця відомість призначена для обліку (спакованого) військового майна, яке завантажено у вагон (контейнер), і для контролю за цілістю місць вантажу в дорозі.

2. Повагонна відомість складається в підрозділі зберігання центру забезпечення у двох примірниках на кожний вагон (контейнер). Один примірник цієї відомості прикріплюється до внутрішньої стінки вагона (контейнера) з правої сторони дверей, другий - передається в обліково-операційний підрозділ (підрозділ територіального забезпечення військ) центру забезпечення разом із документами на відвантаження (відправлення) військового майна.

3. Під час відправлення військового майна зі здавальником (супроводжуючим) центру забезпечення або з приймальником (супроводжуючим) вантажу повагонна відомість складається в трьох примірниках, де третій її примірник вручається особі, яка прийняла (супроводжує) вантаж.

4. Під час розвантаження вагона (контейнера) вантажоодержувач обов'язково вилучає з нього повагонну відомість, яка додається до первинних документів.

5. У разі перевантажень військового майна в дорозі на кожний знову завантажений вагон (контейнер) складається нова повагонна відомість у двох примірниках.

6. Повагонна відомість підписується особою, яка відповідає за завантаження (відвантаження, відправлення, перевантаження) військового майна.

Повагонна відомість

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати